O firmie

Kilka słów na Nasz temat

 
meble sakralne

Meble sakralne Ludwik Styl

Ludwik Styl to meble dla poszukujących tego co prawdziwe. Dla potrafiących docenić to co dobre i proste. Meble bezpretensjonalne, których uroda łączy nowoczesną prostolinijność i piękno naturalnego materiału. Firma mająca swoją siedzibę w Rogoźnie Wlkp., została założona w 1959 roku przez Ludwika Twaroga – ojca obecnego właściciela – Jacka Twaroga.

Firma zajmuje się produkcją ekskluzywnych oraz wysokiej jakości mebli, posiada bogatą i wieloletnią tradycją stolarską ciesząca się uznaniem klientów na całym świecie. Meble Ludwik Styl to połączenie precyzji wykonania z rzemiosłem najwyższej jakości. Kolekcje mebli powstają z litego drewna dębowego, starannie wykończone ręcznie zapewniają niepowtarzalność i trwałość. Wszystkie meble produkowane są w wielu wybarwieniach, dostosowanych do gustu klientów, a indywidualne podejście do każdego zamówienia pozwala poszczególnym produktom nadać cechy oryginalności. Dziś firma jest liderem na europejskim rynku mebli ekskluzywnych.

Firma posiada pełna kontrolę nad jakością drewna, od wyboru drzewa rosnącego w lesie (pozyskiwanego zgodnie z certyfikatem FSC ), poprzez przetarcie, suszenie, obróbkę, aż po wysyłkę gotowych wyrobów. Surowiec przecierany jest we własnych tartakach oraz suszony we własnych nowoczesnych suszarniach, a na każdym etapie produkcji nadzór sprawuje wykwalifikowana kadra kierownicza.

Wyroby Ludwik Styl niezmiennie od lat znajdują uznanie klientów o wyszukanym smaku. Swoja pozycję rynkową budujemy poprzez doskonalenie swoich wyrobów, dostosowując je do oczekiwań klientów, wielu naszych obecnych odbiorców doceniło jakość produkowanych przez nas wyrobów i zaufało naszej marce. Dajemy klientom produkt najwyższej jakości, naszym dążeniem jest stałe wychodzenie naprzeciw wymaganiom klientów i przewidywanie ich przyszłych oczekiwań.

Meble Ludwik Styl zdobią m.in. tak prestiżowe wnętrza jak biura Ministerstwa Spraw Zagranicznych, licznych instytucji kościelnych, kancelarii, stylowych restauracji, pałaców i rezydencji w Polsce, Europie i na świecie. Firma wyposażyła również apartamenty, w których wypoczywał Papież Jan Paweł II podczas swych pielgrzymek do Polski. Dzięki meblom wytwarzanym przez Ludwik Styl niejedno wnętrze ze zwyczajnych czterech ścian przemieniło się w przytulny azyl dający poczucie bezpieczeństwa a przy tym elegancki i wyrafinowany.

Firma wystawiła z powodzeniem swoje produkty na imprezach targowych w Polsce (MTP Poznań) jak i na całym świecie (m.in. w Birmingham, Mediolanie i Kolonii). Ludwik Styl został uhonorowany Wielkim Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich za produkcje osiągającą standardy światowe oraz bardzo dobre wyniki ekonomiczno – gospodarcze, a w 2006 roku Ludwik Styl został uznany przez miesięcznik VILLA firmą roku i uhonorowany nagroda Złota Villa. Podczas kolejnych edycji imprez targowych nowe kolekcje mebli cieszą się wielkim uznaniem, czego wyrazem są corocznie przyznawane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie, Złote Medale MTP.

 • 2000 – Kolekcja Kleopatra
 • 2003 – Kolekcja Marseille
 • 2004 – Kolekcja Olden Days
 • 2004 – WIELKI ZŁOTY MEDAL MTP
 • 2005 – Kolekcja Timeless
 • 2006 – Kolekcja Mag
 • 2013 – Kolekcja Oakville
 • 2014 – Kolekcja Geo


Firma Ludwik Styl została uhonorowana również :
 • 2002 – Złoty Medal Acanthus Areus
 • 2006 – Złota Villa dla kolekcji Mag
 • 2007 – Diament Meblarstwa dla kolekcji Mag
 • 2007- Złota Villa w kategorii Firma Roku
 • 2013 – Złota Villa dla kolekcji Oban

LUDWIK STYL JACEK TWARÓG Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Rogoźnie (64-610) przy ul. Wojska Polskiego 10, NIP: 6060096024 REGON: 364081025, o kapitale zakładowym w wysokości 6.190.000,00 zł, akta rejestrowe przechowywane przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000609643.